PopisPracoviště: OOS, s.r.o. Ostrava - Přívoz
Podmínkou zaslat profesní životopis na e-mail: sekretariat@oossro.cz
Volat můžete na č.. 596 172 212, 296 172 214 od 7.30 do 14.30 hod. Osobně se můžete dostavit po předchozí tel. domluvě.

Požadavky: Střední vzdělání s výučním listem v oboru řezník-uzenář.
Náplň práce: Řeznické a uzenářské práce. Příprava, dělení a vykosťování masa a ryb. Dodržování hygienických předpisů a bezpečnosti ochrany zdraví při práci.

Vhodné i na Dohodu o prac. činnosti nebo Dohodu o provedení práce.
Zaměstnanecké výhody: Odměny na vánoce a dovolenou. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěECO-MADE PRODUCTS s.r.o., OOS, s.r.o. Ostrava - Přívoz, Ostrava - Přívoz Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-10T02:28:52

Společnost

ECO-MADE PRODUCTS s.r.o.
  • ECO-MADE PRODUCTS s.r.o.
  • Kontakt : B. Kudelová
  • Telefon : +420 596 172 212,296 172 214
  • Adresa : ECO-MADE PRODUCTS s.r.o., OOS, s.r.o. Ostrava - Přívoz, Ostrava - Přívoz

Klíčová slova

práce

můžete

dohodu

ochrany

dělení

vykosťování

masa

ryb

dodržování

hygienických