PopisAdresa: Samcova č.p. 1177/1, Nové Město, 110 00 Praha 1
Kontakt: Ing. Mykhaylo Stoyka, e-mail: personalni.stojka@seznam.cz
Požadavky:
Na Pobočku v Praze 1 hledáme do týmu nového kolegu/ kolegyni na pozici obchodník/nice
- příprava podkladů pro obchodní jednání, komunikační dovednosti, samostatnost, znalost práce na PC, tvorba prezentací. Touhu rozjet nové věci. Možnost vytvářet si vlastní pracovní náplň a podíl na zisku. Finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích . Nabízíme VPP/HPP v krásném prostředí. Oslovení budou jen vybraní uchazeči. Životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: personalni.stojka@seznam.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěIng. Mykhaylo Stoyka Samcova, Samcova 1177/1, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-04-19

Společnost

Ing. Mykhaylo Stoyka
  • Ing. Mykhaylo Stoyka
  • Kontakt : Ing. Mykhaylo Stoyka
  • E-mail : personalni.stojka@seznam.cz
  • Adresa : Ing. Mykhaylo Stoyka Samcova, Samcova 1177/1, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

adresa

závislosti

věci

možnost

vytvářet

vlastní

pracovní

náplň

podíl

zisku