PopisZMK

Místo výkonu práce: Hladnovská 2078/20, Slezská Ostrava

V případě zájmu se dostavte osobně po předchozí tel. domluvě, volat od 8.00 do 14.00 hod. nebo pište na e-mail.

Náplň práce:
Práce zubního lékaře/ky, zahrnující ošetřování dospělých i dětských pacientů, endodoncie, chirurgie, protetika.

Požadavky:
Preciznost, spolehlivost, slušné vystupování, diskrétnost, loajálnost.

Zaměstnanecké výhody:
Procenta ze zisku, placené obědy, penzijní připojištění.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHladnovská 2078/20, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10 Mzda minimálně22100 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2016-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-06T01:56:52

Společnost

MEDI-DENT s.r.o.
  • MEDI-DENT s.r.o.
  • Kontakt : Jana Konečná Sílová
  • Telefon : +420 597 317 493
  • Adresa : Hladnovská 2078/20, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10

Klíčová slova

zmkmísto

slušné

dospělých

dětských

pacientů

endodoncie

chirurgie

protetikapožadavky preciznost

spolehlivost

vystupování