PopisPokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj životopis na tkoznarek@axima.cz nebo prostřednictvím www.axima.cz.
AXIMA, spol. s r.o., silná a stabilní česká společnost s dlouholetou tradicí v oblasti průmyslové elektrotechniky hledá pro doplnění kolektivu v Brně vhodného uchazeče na pracovní pozici

Elektromechanik, elektromechanička
Kód NSK: 26-019-H
Pracovní náplň:
- zapojování elektrických obvodů rozvodnic a rozváděčů
- mechanické sestavování a montáž rozváděčových skříní
- samostatná práce podle dokumentace
Požadujeme:
- vzdělání v učebním oboru nebo SŠ elektrotechnického směru
- kvalifikace dle vyhlášky 50/78 Sb., §6 a praxe v oboru výhodou
- zručnost, pečlivost a spolehlivost
Nabízíme:
- jednosměnný čistý moderní provoz v Brně
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv, postupné zapracování
- více než čtyři týdny dovolené, Multisport a další výhody

Nástup možný ihned nebo podle dohody

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVídeňská 204/125, Přízřenice, 619 00 Brno 19 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Společnost

AXIMA, spol. s r. o.
  • AXIMA, spol. s r. o.
  • Kontakt : Tomáš Kožnárek
  • Adresa : Vídeňská 204/125, Přízřenice, 619 00 Brno 19

Klíčová slova

pracovní

oboru

nabídka

kvalifikace

výhodou

praxe

vyhlášky

dle

elektrotechnického

směru