PopisNÁPLŇ PRÁCE: klempířské práce - zpracování plechů z různých materiálů a tlouštěk, svařování, broušení a další klempířské práce
POŽADAVKY: vzdělání v oboru, zkušenosti s tvarováním plechů a dalšího hutního materiálu, zkušenosti na podobné pozici jsou nutností
NABÍZÍME: nabízená hrubá mzda od 35.000 Kč odpovídá cca 220 Kč/hod, dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně, měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě, možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji, příspěvky na stravování, parkování uvnitř firemního areálu, hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea, příspěvky ke sňatku a narození dítěte, příspěvky na životní pojištění, dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity
KONTAKT: e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSvitavská 1601/70, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

protechnik consulting s. r. o.
  • protechnik consulting s. r. o.
  • Kontakt : Lenka Šafářová
  • Telefon : +420 461 550 986
  • Adresa : Svitavská 1601/70, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1

Klíčová slova

příspěvky

práce

zkušenosti

průběžně

přesčas

měsíční

možnost

plechů

klempířské

vánocům