PopisNáplň práce:
-Montáž sádrokartonů v České Lípě
-Malby v interiéru
Požadujeme:
- minimální zkušenosti ve stavebnictví
- samostatnost
Nabízíme:
-spolupráci ve skvělém týmu
-zastupování společnosti s vizí a unikátní technologií
- zaměstnání ve stabilní společnosti za slušných pracovních a mzdových podmínek
-možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
-zaměstnanecké výhody
-jednosměnný provoz
-plný úvazek
-pracovní poměr na dobu neurčitou
- služební automobil, podpora vzdělávání
Pozice je vhodná i pro absolventy a cizince.
První kontakt emailem či telefonicky. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFlexi Life Group s.r.o.- 002, Pivovarská 2073, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-01-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Společnost

Flexi Life Group s.r.o.
  • Flexi Life Group s.r.o.
  • Kontakt : Michal Pořízek
  • Telefon : +420 773 101 919
  • Adresa : Flexi Life Group s.r.o.- 002, Pivovarská 2073, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

společnosti

náplň

neurčitou

profesního

růstuzaměstnanecké

výhodyjednosměnný

provozplný

úvazekpracovní

poměr

dobu