PopisKontakt je možný POUZE e-mailem: brno.kariera@topactiva.cz
Náplň práce:
Práce s klienty v terénu, vyřizování požadavků firemních zákazníků, příprava obchodních nabídek, servis a podpora stávajících a nových klientů, reporting a související administrativa.
Požadavky:
Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, pozitivní přístup, komunikativnost, řidičské oprávnění sk. B, práce s PC
Nabízíme:
Firemní automobil i k soukromím účelům, mobilní telefon, po zapracování PC
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTop activa group s.r.o.-prac., Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-01-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Společnost

Top activa group s.r.o.
  • Top activa group s.r.o.
  • Kontakt : Mgr. Antonín Holub
  • Adresa : Top activa group s.r.o.-prac., Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

kontakt

řidičské

spolehlivost

časová

flexibilita

pozitivní

přístup

komunikativnost

oprávnění

související