PopisNáplň práce:
-Péče o klientskou základnu v oblasti všech druhů pojištění a financí. Získávání nových obchodních příležitostí.
-Pro nováčky existuje nadstandartní finanční podpora po dobu 2 let, v prvním roce až ve výši 170 000 Kč, dále atraktivní systém dodatečných benefitů.
-Bezplatný propracovaný vzdělávací systém a tréninky, které nováčkům zajistí kompletní znalosti a dovednosti pro obchodní činnost. Kariérní a odborné zázemí jedné z nejvýznamnějších pojišťoven v Evropě.
-Přátelská atmosféra oblastní kanceláře s veškerým potřebným technickým vybavením a podporou manažera a kolegů.
-Vlastní flexibilní organizace času.
Požadujeme:
-ukončené středoškolské vzdělání
-trestní bezúhonnost
-dobré komunikační schopnosti
-příjemné vystupování
-spolehlivost
Strukturované životopisy zasílejte na e-mail odpovědného pracovníka.
Vhodné i pro osoby bez praxe a OZP.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGenerali Pojišťovna a.s. - Česká Lípa, náměstí T. G. Masaryka 193/26, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-22T03:26:31

Společnost

Generali Pojišťovna a.s.
  • Generali Pojišťovna a.s.
  • Kontakt : Miloslav Macel
  • Telefon : +420 728 213 626
  • E-mail : miloslav.macel@generali.com
  • Adresa : Generali Pojišťovna a.s. - Česká Lípa, náměstí T. G. Masaryka 193/26, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

systém

náplň

oblastní

vybaveníma

technickým

potřebným

veškerým

kanceláře

atmosféra

manažera