PopisMísto výkonu práce: Dvorská č.p. 1005, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
Nástup: dle dohody
Pracovní náplň:
- pravidelný úklid pro naši novou provozovnu prádelny a kanceláří v Lanškrouně
- vytírání podlah a jiných povrchových ploch
- vynášení odpadků
- utírání prachu
- jednorázový úklid (např. mytí oken)
Požadujeme:
- předchozí zkušenosti s úklidem vítány
- vysoké pracovní nasazení a ochota k fyzické práci
- příjemné, vstřícné vystupování
- smysl pro pořádek, pečlivost a spolehlivost
Nabízíme: stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na dětský tábor, věrnostní bonus, docházkový bonus, možnost využiti firemního paušálu našeho mobilního operátora za zvýhodněných podmínek, jednosměnný provoz od 6 do 14:30 hod. požadujeme však i časovou flexibilitu
Kontakt: telefonicky 7 - 15 hodin nebo e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDvorská 1005, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně13500 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

PEVI, s.r.o.
  • PEVI, s.r.o.
  • Kontakt : Petra Urbanová
  • Telefon : +420 465 350 045
  • E-mail : petra.urbanova@pevi.cz
  • Adresa : Dvorská 1005, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

příspěvek

bonus

úklid

místo

věrnostní

tábor

dětský

dopravu

stravenky

možnost