PopisPOŽADUJEME
Velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
Milé a profesionální vystupování
Houževnatost a vytrvalost
uživatelská znalost ovládání pc a práce na internetu
NÁPLŇ PRÁCE
zjištění potřeb klienta
poradenství v oblasti zefektivnění nemovitosti
vytvoření prezentace nemovitosti
vytvoření efektivní inzerce
vedení profesionálních prohlídek se zájemci o nemovitost
zajištění kompletní smluvní dokumentace v kooperaci s naším právním oddělením
" bezplatná realitní akademie a školení
" interní vzdělávací a rozvojový program
" flexibilní pracovní doba, home office
První kontakt c čase 10 -17.00h na čísle: 775 094133 nebo na mail: tereza.lanova@bcas.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJan Křetínský-pracoviště, Kollárova 659/1a, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně75000 Kč Nastoupit od2019-03-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

Jan Křetínský
  • Jan Křetínský
  • Kontakt : Tereza Lánová
  • E-mail : tereza.lanova@bcas.cz
  • Adresa : Jan Křetínský-pracoviště, Kollárova 659/1a, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

požadujemevelmi

vzdělávací

smluvní

dokumentace

kooperaci

naším

právním

oddělenímquotbezplatná

realitní

akademie