PopisRECEPČNÍ
Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou a plat v plné výši od prvního dne.
Náplň práce:
- Péče o klienta , individuální přístup
- Komunikace se všemi úseky hotelu
- Zpracování poptávek, rezervací a požadavků hostů ( telefonická, emailová a osobní komunikace )
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou historií a kvalitou provozu
- Prostor pro vlastní iniciativu a nápady
- Celoroční provoz, příspěvek na cestovné, firemní stravování
- Nadstandartní mzdové ohodnocení cca 35.000,-
Požadujeme :
- Důslednost, zodpovědnost, schopnost samostatně přemýšlet a řešit vzniklé situace
- Zkušenosti z hotelového provozu jsou výhodou avšak schopného a nadšeného jedince zvládneme naučit vše
- Schopnost komunikovat v AJ, NJ a ostatnímy jazyky výhodou

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRemy Gastro s.r.o. - hotel Bedřiška, Špindlerův Mlýn 50, 543 51 Špindlerův Mlýn Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Společnost

Remy Gastro s.r.o.
  • Remy Gastro s.r.o.
  • Kontakt : Patrik Heřman
  • Adresa : Remy Gastro s.r.o. - hotel Bedřiška, Špindlerův Mlýn 50, 543 51 Špindlerův Mlýn

Klíčová slova

schopnost

výhodou

komunikace

zodpovědnost

důslednost

35000 požadujeme

cca

ohodnocení

recepční nástup

samostatně