PopisMÍSTO VÝKONU : Elišky Přemyslovny č.p. 380, Zbraslav, 156 00 Praha 516
KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM : p. Hana Maláňová, e-mail: hana.malanova@tomket.com

Požadujeme: min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru, ale není podmínkou, osoby i bez praxe se základním vzděláním v případě šikovnosti.

Pracovní náplň: Administrativní práce v účtárně a výpomoc účetním, zpracování faktur, pářování faktur, zpracování bankovních výpisů.

Účetní

Směnnost: Jednosměnný provoz Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou) Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Mzda: 30000 hrubého + až 10.000,- osobní ohodnocení

Požadujeme: min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru, praxi na pozici finanční účetní/ho nejméně 2 roky, znalost podvojného účetnictví, internetového bankovnictví, znalost daňové oblasti (DPH), schopnost samostatného, přesného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, flexibilitu , dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel)

Pracovní náplň: samostatné zpracování účetních dat, odpovědnost za správné vedení účetnictví, kontrola zpracování účetních operací, spolupráce při přípravě účetních závěrek, příprava dílčích podkladů pro audit.

Životopisy posílat na email hana.malanova@tomket.com

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTOMKET, s.r.o. - 002, Elišky Přemyslovny 380, Zbraslav, 156 00 Praha 516 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T03:15:13

Společnost

TOMKET, s.r.o.
  • TOMKET, s.r.o.
  • Kontakt : Maláňová
  • Adresa : TOMKET, s.r.o. - 002, Elišky Přemyslovny 380, Zbraslav, 156 00 Praha 516

Klíčová slova

zpracování

vzdělání

účetních

znalost

min

faktur

směru

ekonomického

nejlépe