PopisStoklasa textilní galanterie s.r.o., velkoobchod a maloobchod, stabilní a expandující společnost s dlouholetou tradicí hledá do svých řad kolegyni/gu na pozici Správce sítě

Náplň práce:

• Poskytování IT podpory uživatelům v oblasti HW
• Samostatné řešení požadavků uživatelů HW
• Sestavování a instalace nových PC
• Vykonávání běžné údržby a dohledu HW
• Evidence IT zařízení
• Spolupráce se všemi středisky společnosti

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• Obecný přehled v IT
• Orientace v HW
• Komunikační dovednosti
• Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

• Zázemí prosperující a stabilní české společnosti, příjemný kolektiv
• Práci na hlavní pracovní poměr, plný úvazek
• Pružnou pracovní dobu, místo výkonu práce v Bolaticích
• Zajímavou a odpovědnou práci
• Fixní mzda ve zkušební době a odměny po zapracování
• Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• Zaměstnanecké benefity

Nástup možný ihned. Svůj strukturovaný životopis zasílejte na kariera@stoklasa.cz,
do předmětu zprávy uveďte: správce sítě
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStoklasa textilní galanterie s.r.o. - Bolatice, Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-22T19:17:06

Společnost

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Kontakt : Anna Adámková
  • Telefon : +420 734 112 500
  • Adresa : Stoklasa textilní galanterie s.r.o. - Bolatice, Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice

Klíčová slova

stabilní

správce

pracovní

stoklasa

úvazek pružnou

bolaticích zajímavou

práce

výkonu

místo

dobu