PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Iveco Czech Republic, a. s., Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž mechanických, hydraulických a elektrických hlavních skupin a podskupin autobusů pro silniční dopravu
- sestavování podskupin a jejich části zajištění šrouby a matice
- ruční řezání závitů, vrtání, nýtování a vystružování
POŽADAVKY: manuální zručnost
NABÍZÍME:
dovolená 25 dní, motivační odměna 1750Kč, odpolední příplatek 12Kč/hod, noční příplatek 14% z hodinové mzdy, víkendový příplatek 15%, příplatek za práci ve svátek 100%, příplatek za práci přesčas 30%, příspěvek na závodní stravování (55% z ceny hlavního jídla, max. částka 17,50Kč)
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
1 směna/3 směny/nepřetržitý provoz
KONTAKTNÍ OSOBA: Jánský Zdeněk, tel.: 727 859 049, e-mail: zdenek.jansky@adecco.com
- telefonicky /po - pá, 8 - 17 hodin/
- e-mailem
- osobně: pracoviště agentury v Hradci Králové - Šimkova 1224/2b, 500 03 Hradec Králové /po - pá, 8 - 17 hodin/ Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěADECCO spol.s r.o. - pracoviště Iveco Czech Republic, a. s., Vysoké Mýto, Dobrovského 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně18800 Kč Mzda maximálně24900 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-09T12:33:32

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Jánský
  • Telefon : +420 727 859 049
  • E-mail : zdenek.jansky@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o. - pracoviště Iveco Czech Republic, a. s., Vysoké Mýto, Dobrovského 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

příplatek

práci

králové

podskupin

místo

jídla

dobu

poměr

1750kč pracovní

částka