PopisPlat bude upřesněn podle délky úvazku (uveden při plném úvazku), podle vzdělání (odb. kurzy), délky praxe, zkušeností.
Náplň práce: fyzioterapeut v návštěvní službě za pacienty v Č. Budějovicích a okolních obcích
Požadavky: vzdělání v oboru podmínkou - Osvědčení bez odborného dohledu, ŘP"B" nutný, spolehlivost, komunikační dovednosti, empatie
Kontakt telefonicky (8-14 hod.) nebo e-mailem
Zam. výhody: služební vozidlo (dle výše úvazku) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMatice školské 1786/17, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Společnost

Agentura domácí péče IVAS s.r.o.
  • Agentura domácí péče IVAS s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Nováková
  • Telefon : +420 386 355 808,736 605 274
  • E-mail : sestry@ivas.cz
  • Adresa : Matice školské 1786/17, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

úvazku

délky

vzdělání

plat

empatie kontakt

dohledu

řpquotbquot

nutný

spolehlivost

komunikační