PopisPožadujeme:
min. střední stavební školu s maturitou (obor pozemní nebo dopravní stavby),
může být i absolvent - praxe vítaná, ŘP skupiny B.
Náplň práce: stavební práce, kompletní vedení stavby včetně plánování a kontroly nákladů
(absolvent bude k ruce hlavnímu stavbyvedoucímu, po zapracování povede vlastní stavby).
Výhodou: autorizace pozemní / dopravní stavby.
Zaměstnanecké výhody: cílové a mimořádné prémie, stravenky
Nástup ihned nebo dle dohody.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRAILSTAV, s.r.o. - 001, Purkyňova 1017/22, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně37000 Kč Nastoupit od2019-01-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T10:59:36

Společnost

RAILSTAV, s.r.o.
  • RAILSTAV, s.r.o.
  • Kontakt : Petra Šmejkalová
  • Telefon : +420 720 036 493,972 522 465
  • Adresa : RAILSTAV, s.r.o. - 001, Purkyňova 1017/22, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

pozemní

stavební

dopravní

práce

požadujememin

autorizace

stavbyvedoucímu

zapracování

povede

vlastní