PopisPracovní náplň: obsluha automatizované lakovací linky, doplňkové ruční lakování dílců, kontrola dílů před a po lakování, pomocné práce na lakovně
Požadavky: znalosti na úrovni SOU/SŠ, fyzická zdatnost, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost, pozitivní přístup k práci, časová flexibilita, vhodné i pro absolventy, čtení výkresové dokumentace výhodou
Nabízíme: práci HPP ve vícesměnném provozu, možnost změny doby zaměstnání na dobu neurčitou, nadstandardní finanční ohodnocení, odborné vzdělání v oboru, zaškolení na nabízenou pozici, příspěvek na stravování.
Zamstnanecké výhody: podnikové stravování
Kontakt e-mailem
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKřižíkova 734/1, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T00:53:40

Společnost

ASPERA technology s.r.o.
  • ASPERA technology s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Samková
  • Telefon : +420 606 072 964
  • Adresa : Křižíkova 734/1, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

lakování

práci

pracovní

nadstandardní

dokumentace

výhodou nabízíme

hpp

vícesměnném

provozu

možnost