PopisNáplň práce: zodpovídat za kvalitu a výkon na směně; řídit a koordinovat práci zaměstnanců na směně; řídit rozvoj zaměstnanců, podporovat jejich motivaci a týmovou práci; řídit a kontrolovat průběh výrobních procesů a jejich soulad s výrobním plánem a termíny; kontrolovat dodržování technických a kvalitativních standardů; kontrolovat dodržování zásad bezpečnosti práce a požární ochrany. Požadujeme: VŠ/SŠ nejlépe technického směru; alespoň 2 roky zkušeností s řízením výrobního týmu; organizační a leadership schopnosti; výhodou je praxe v automobilovém průmyslu a znalost norem IATF 16949, ISO 14001; znalost anglického jazyka výhodou. Nabízíme: zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející nadnárodní společnosti; možnost vzdělávání a rozvoje; týden dovolené navíc; příplatek na zdravotní prevenci - 1.500,- Kč / měsíčně; věrnostní příplatek po roce zaměstnání - 1.000,- Kč / měsíčně, 13. plat; penzijní připojištění; dotované obědy a večeře v podnikové jídelně; dotované občerstvení; společné akce; dárek při pracovním výročí. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o. - pracoviště, Nivnická 2616, 688 01 Uherský Brod 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o.
  • MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Koplová
  • Telefon : +420 605 299 566
  • E-mail : personalni.brod@mann-hummel.com
  • Adresa : MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o. - pracoviště, Nivnická 2616, 688 01 Uherský Brod 1

Klíčová slova

řídit

kontrolovat

výhodou

práce

příplatek

znalost

dodržování

dotované

měsíčně

zaměstnanců