PopisMísto výkonu práce Pardubice - Semtín.
Pracovní náplň
zodpovědnost za kompletní zpracování mezd a vedení mzdové agendy
komunikace s úřady (zdravotní pojišťovny, ČSSZ, úřad práce, apod.) v souladu s platnou legislativou
zastupování při kontrolách ze strany ZP, ČSSZ
zpracování ročního vyúčtování daně z příjmů a ELDP
provádění exekučních srážek a komunikace s exekutory
pravidelný reporting na měsíční bázi
příprava podkladů pro analýzy v oblasti odměňování
podíl na tvorbě vnitřních předpisů týkajících se mzdové oblasti
správa a archivace mzdových podkladů a záznamů
konzultace zaměstnancům ve mzdové oblasti, vyhotovování potvrzení o příjmech
sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou

Požadujeme
SS/VŠ vzdělání
velmi dobrá znalost mzdové problematiky a související legislativy
praxe na pozici samostatné mzdové účetní alespoň 2 roky
dobrá znalost práce na PC
pečlivost, odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme
příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
z Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSemtín 103, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-04T10:31:23

Společnost

Synthesia, a.s.
  • Synthesia, a.s.
  • Kontakt : -
  • Adresa : Semtín 103, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

mzdové

práce

oblasti

podkladů

benefity

znalost

pcpečlivost

rokydobrá

alespoň

účetní