PopisPožadujeme:
spolehlivost, slušné vystupování
Pracovní náplň:
prodej bufetového sortimentu a teplých jídel. Úklid veřejných prostor.
Práce na 2 směny: od 5:00 - 14:00 hod. a od 14:00 - 22:00 hod. včetně sobot a nedělí.
Nabízíme:
příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč/měs., 5 týdnů placené dovolené, mimořádné odměny (nejméně 3x ročně), příspěvek na stravování, poskytování rekondičně - rehabilitační péče, zaměstnanecké benefity v úrovni 2 300,- Kč ročně, pracovní oblečení.

Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 15:00 hod.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěTřinecké gastroslužby, s.r.o., kantýna v areálu Sochorové válcovny, Třinecká 733, 273 43 Buštěhrad Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Společnost

Třinecké gastroslužby, s.r.o.
  • Třinecké gastroslužby, s.r.o.
  • Kontakt : Milena Schritterová
  • Telefon : +420 602 474 537
  • Adresa : Třinecké gastroslužby, s.r.o., kantýna v areálu Sochorové válcovny, Třinecká 733, 273 43 Buštěhrad

Klíčová slova

hod

ročně

požadujeme spolehlivost

rekondičně

odměny

nejméně

příspěvek

stravování

poskytování

rehabilitační