PopisNáplň práce:
-Obsluha CNC strojů, ohýbaček a dalších výrobních a obráběcích strojů
-Nastavení parametrů výroby na stroji
-Ohýbání a opracování dílů
-Čtení a práce podle technické dokumentace
- Měření šuplerou a dalšími měřidly

POŽADAVKY:
-SOU vzdělání technického zaměření
-Znalost práce s měřidly, šuplerou
-Znalost čtení a práce podle technické dokumentace, vizuální a rozměrové kontroly dle výkresů
-Zkušenost z obsluhy cnc, popř.jiných výrobních strojů

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěGrafton Recruitment s.r.o. - Karviná průmyslová zóna Karviná, průmyslová zóna Karviná Mzda minimálně17500 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

Grafton Recruitment s.r.o.
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Heczková
  • Telefon : +420 595 131 780,602 355 429
  • E-mail : iveta.heczkova@grafton.cz
  • Adresa : Grafton Recruitment s.r.o. - Karviná průmyslová zóna Karviná, průmyslová zóna Karviná

Klíčová slova

práce

cnc

strojů

výrobních

technické

náplň

čtení

zaměření znalost

měřidly

šuplerou znalost