PopisNáplň práce: vyskladňování zboží, příprava zboží k expedici, práce se čtečkou, manipulace se zbožím paletovým vozíkem.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost.
Výhodou je: praxe na obdobné pozici, znalost spojovacích materiálů, průkaz na VZV.
Nabízíme: zázemí rozvíjející se společnosti, přátelské pracovní prostředí, práci v jednosměnném provozu s volnými víkendy, firemní a zaměstnanecké akce.

Výhody: stravenky, poukázky na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, zaměstnanecké slevy, aj.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBMKco. s.r.o. - areál Rybníky, Rybníky II 747, Prštné, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Společnost

BMKco. s.r.o.
  • BMKco. s.r.o.
  • Kontakt : Paseková Jana
  • Telefon : +420 577 005 785
  • Adresa : BMKco. s.r.o. - areál Rybníky, Rybníky II 747, Prštné, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

práce

zboží

zaměstnanecké

pojištění

volnými

rozvíjející

společnosti

přátelské

pracovní

prostředí