PopisNástup ihned. Životopis zašlete na e-mail: pam@mot.cz nebo reditelka@mot.cz. Případné informace na tel.: 582 395 033, 582 395 675 (paní Rychlíková nebo paní Zouharová).

Požadavky: komunikativnost, organizační schopnosti, znalost práce na PC (MS Office), znalost účetnictví výhodou, zodpovědnost, schopnost práce v týmu.
Náplň práce: vyřizování objednávek zboží, vystavování dodacích listů, faktur, vyřizování reklamací, statistiky prodaného zboží, smlouvy a dodatky. PD: 6:00-14:30 hod. - případně dle dohody. Pracoviště: Otinoves 201 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMLÉKÁRNA Otinoves s.r.o., Otinoves 201, 798 61 Drahany Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Společnost

Mlékárna Otinoves s.r.o.
  • Mlékárna Otinoves s.r.o.
  • Kontakt : Jana Rychlíková
  • Telefon : +420 582 395 033
  • Adresa : MLÉKÁRNA Otinoves s.r.o., Otinoves 201, 798 61 Drahany

Klíčová slova

práce

zboží

znalost

paní

vyřizování

nástup

reklamací

vystavování

dodacích

listů