PopisPokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené předpoklady, zašlete nám
strukturovaný profesní životopis.
Kontakt: bartosova@jilova.cz
NÁSTUP MOŽNÝ OD 01.03.2019 NEBO DLE DOHODY
Hledáme kandidáta/ku na pozici: ÚDRŽBÁŘ A ŘIDIČ
NÁPLŇ PRÁCE:
ÚDRŽBÁŘ:
- Provádění údržbářských prací ve svěřených objektech a zařízeních
- Kontrola a údržba veškerých elektrických, plynových, vodovodních a jiných zařízení
- Provádění revizních techniků a opravářů po areále
- Provádění odečtů vodoměrů, plynoměrů a elektroměrů
- Údržba chodníků, příjezdové komunikace a travnatých ploch
- Kontrola a údržba svěřených dopravních a mechanizačních prostředků
ŘIDIČ:
- zajištění rozvozu obědů na dislokace školy
- příležitostný rozvoz materiálu dle potřeby
- poměr činnosti údržbář/řidič - údržbář cca 5h, řidič cca 3h denně, případně drobné odchylky dle aktuální potřeby
POŽADUJEME:
- Vzdělání SOU/SŠ technického směru, obor elektro výhodou
- Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 - výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, bezúhonnost
- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
NABÍZÍME:
- pracovní poměr na plný úvazek
- zaměstnanecké výhody a bonusy - příspěvky z FKSP (na stravování v areálu školy, rehabilitace, kulturu, dovolenou apod.)
- možnost dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
MÍSTO VÝKOU PRÁCE:
- Areál dílen praktického vyučování na adrese Jahodová 54, Brno - Brněnské Ivanovice

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStřední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace, Jílová 164/36g, Štýřice, 639 00 Brno 39 Mzda minimálně19160 Kč Mzda maximálně19160 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Střední škola polytechnická, Brno, Jílová, příspěvková organizace
  • Střední škola polytechnická, Brno, Jílová, příspěvková organizace
  • Kontakt : Ing. Kristýna Bartośová
  • Telefon : +420 543 424 523
  • Adresa : Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace, Jílová 164/36g, Štýřice, 639 00 Brno 39

Klíčová slova

dle

cca

údržba

svěřených

aktivní

údržbář

pozici

obor

samostatnost