PopisDokončili jste právě školu s technickým zaměřením, vracíte se z MD nebo zkrátka hledáte zajímavou stabilní práci? Baví Vás práce na PC? Chcete se uplatnit v oboru, který má budoucnost? Jste pečliví a chcete za sebou vidět výsledek?

Čekáme na Vás!

Náplň práce:
•vytváření výkresů v elektronické podobě v CAD systému
•skládání výpalků na tabuli plechu pro její optimální využití
•zkreslení pálicích sestav včetně specifikací řezných podmínek

Požadujeme:
•technické myšlení, základní znalost strojírenství
•znalost čtení strojní technické dokumentace
•blízký vztah k PC a chuť se učit, případně uvítáme znalost programu Wrykrys či AutoCAD

Mnoho věcí Vás dokážeme naučit.

Pracovní dobu si lze částečně přizpůsobit. Jde o pozici vhodnou pro kohokoliv, kdo má chuť pracovat.

Pokud jsme Vás zaujali, kontaktujte nás, odpovíme všem!
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDomažlická 142, Nová Hospoda, 318 00 Plzeň 18 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T16:11:37

Společnost

IT Bohemia, spol. s r.o.
  • IT Bohemia, spol. s r.o.
  • Kontakt : Klára Heřmanová
  • Telefon : +420 733 121 463
  • Adresa : Domažlická 142, Nová Hospoda, 318 00 Plzeň 18

Klíčová slova

chuť

znalost

dokončili

programu

podmínekpožadujeme technické

myšlení

základní

strojírenství znalost

čtení

strojní