Popis53294 Zubní instrumentáři
ZamK
Pracoviště: Komarovova 402/6, Ostrava - Zábřeh
Předem volat 736 286 937 a domluvit si schůzku, příp. pište na e-mail: ordinacesro@seznam.cz

Požadujeme:
-Akreditovaný kurz zubní preventist/ka.
-Znalost jazyků: český, ruský, anglický - aktivní (práce se zahraniční klientelou)

Náplň práce:
-Motivace, poučení pacientů, leštění zubů.
-Vedení fotodokumentace.

Zaměstnanecké výhody: prémie. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStomatologie u lesa, s.r.o., Zábřeh, Komarovova 402/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30 Mzda minimálně18500 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T16:48:50

Společnost

Stomatologie u lesa, s.r.o.
  • Stomatologie u lesa, s.r.o.
  • Kontakt : Igor Porčuk
  • Telefon : +420 736 286 937
  • E-mail : ordinacesro@seznam.cz
  • Adresa : Stomatologie u lesa, s.r.o., Zábřeh, Komarovova 402/6, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30

Klíčová slova

53294zubní

ruský

výhody

fotodokumentacezaměstnanecké

zubůvedení

leštění

pacientů

poučení

prácemotivace