PopisMísto výkonu práce Rybitví
Náplň práce: poskytování komplexní přímé obslužné péče
Požadujeme: trestní bezúhonnost, očkování proti hepatitis B (možno očkovat i přes nás, ale 2 měsíce před nástupem), potravinářský průkaz, ochota pracovat ve směnném provozu, odborná způsobilost k výkonu povolání sanitáře- absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu v oboru sanitář - možno udělat i v průběhu zaměstnání
Nabízíme: platové podmínky dle platových tarifů, 6 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP ve výši 6 500,- za rok, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, zvláštní příplatek, směnný příplatek, závodní stravování

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěČinžovních domů 140, 533 54 Rybitví Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
  • Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
  • Kontakt : Bc. Halířová Šárka Havlasová Iveta,
  • Telefon : +420 469 779 707,469 779 709
  • Adresa : Činžovních domů 140, 533 54 Rybitví

Klíčová slova

výkonu

práce

příplatek

možno

dovolené

sanitář

udělat

průběhu