PopisPracovní náplň
zajišťuje systém jakosti při údržbě výrobního zařízení
zabezpečuje správu technického zařízení v odbornosti MaR
koordinuje činnost interních a externích spolupracovníků
dbá na dodržování bezpečnostních předpisů a používání všech předepsaných ochranných pomůcek a prostředků
dodržuje normalizaci a technickou úroveň pro zařízení MaR
vede technickou dokumentaci, kterou udržuje v aktuálním stavu
vypracovává podklady pro opravy zařízení MaR

Požadujeme
min. ÚSO vzdělání v oboru elektro/měření
vyhl. 50/78 SB. § 6,obj. tř. B – není podmínkou
dobrý zdravotní stav
manuální zručnost
práce s PC
základní
zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
dobré komunikační schopnosti, rozhodnost, samostatnost

Nabízíme
jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
vysoký podíl kmenových zaměstnanců (99,7 %)
příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSemtín 103, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T12:00:03

Společnost

Synthesia, a.s.
  • Synthesia, a.s.
  • Kontakt : Lucie Bulušková
  • Telefon : +420 466 824 354
  • Adresa : Semtín 103, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

zařízení

technickou

benefity

pracovní

podíl

ročněteplé

firemní

zaměstnavatele

příspěvek

zaměstnanců