PopisPracovní náplň: přezouvání a oprava pneumatik osobních, nákladních automobilů a zemědělské techniky, samostatný prodej zboží, pneumatik a náhradních dílů, poskytování odborné pomoci zákazníkům při výběru nabízeného zboží;

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: znalost práce na PC, flexibilita, loajálnost, ochota učit se novým věcem, praxe v pneuservisu výhodou, znalost zemědělské techniky výhodou, zkušenosti v maloobchodu vítány;

Požadujeme: komunikační schopnost, samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík;

Co vám můžeme nabídnout: práce na plný úvazek po zapracování, benefity (stravenky, bonusy/prémie), 20 dní dovolené; Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHronětice 55, 289 21 Kostomlaty nad Labem Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

HRADIL CZ s.r.o.
  • HRADIL CZ s.r.o.
  • Kontakt : Zita Kyselová
  • Telefon : +420 325 538 531,325 538 631
  • Adresa : Hronětice 55, 289 21 Kostomlaty nad Labem

Klíčová slova

pneumatik

znalost

výhodou

zemědělské

techniky

pracovní

řidičský

praxe

pneuservisu