PopisStrojírenský dělník - vkladač / obsluha stroje (Operátor)

Vaším úkolem bude:
- obsluha výrobní stanice
- pohledová kontrola dílů vycházejících ze stanice (linky)
- provádění drobných úprav a oprav
- příprava pracoviště před každou směnou - materiál, pomocný materiál apod.

Požadujeme:
- manuální zručnost
- spolehlivost
- samostatnost
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- kladný přístup k práci a učit se nové věci

Pracovní poměr na dobu 90 dnů.

Kontakt telefonicky, osobně, nebo emailem.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBenteler ČR s.r.o. - pracoviště, Belgická 4777, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5 Mzda minimálně23500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

Benteler ČR s.r.o.
  • Benteler ČR s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Budská
  • Telefon : +420 482 356 323
  • Adresa : Benteler ČR s.r.o. - pracoviště, Belgická 4777, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5

Klíčová slova

obsluha

stanice

materiál

strojírenský

provozu

manuální

zručnost

spolehlivost

samostatnost

ochota