PopisŽivotopis zasílejte na e-mail: job@skanska.cz (Zam. nemá zastoupení v Plzni)
Náplň práce:
" Práce na stavbě, údržbě, obnově a rekonstrukci železničního svršku / spodku
" Podbíjení a výměna pražců
" Demontáž a montáž kolejových polí a výhybek
" Práce na zřizování a údržbě odvodnění
" Čištění štěrkového lože a příkopů
" Požadujeme:
" Ochota a chuť pracovat
" Spolehlivost
" Zdravotní a odborná způsobilost"
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, stravenky v hodnotě 100Kč

PP na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSkanska a.s., Závod Plzeň, Vnitřní Město 1, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně110 Kč Mzda maximálně130 Kč Nastoupit od2019-01-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

Skanska a.s.
  • Skanska a.s.
  • Kontakt : Zuzana Hříbalová
  • Telefon : +420 731 122 329
  • Adresa : Skanska a.s., Závod Plzeň, Vnitřní Město 1, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

údržbě

životopis

příspěvek

pracovat spolehlivost zdravotní

odborná

způsobilostzaměstnanecké

výhody

dní

dovolené

dny