PopisMísto výkonu práce: Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem.
Náplň práce: Diagonostická činnost v oboru lékařské mikrobiologie, stanovení a vyhodnocení výsledků analýz, podílení se na vývoji, ověřování, přípravě a aplikaci metodik pro laboratorní analýzy.
Požadujeme: VŠ v oboru Všeobecného lékařství - atestace v oboru Lékařské mikrobiologie eventuálně Infekčního lékařství nebo v přípravě na atestaci, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost.
Nabízíme: smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením, možnost celoživotního vzdělávání, 6 týdnů dovolené.
Kontakt: e-mailem či poštou zaslat CV se zaměřením na odbornou praxi + kopii dokladů o dosaženém vzdělání. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - 01 (sídlo), Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně24180 Kč Mzda maximálně36000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T02:02:37

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Lucie Stehlíková
  • E-mail : lucie.stehlikova@zuusti.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - 01 (sídlo), Moskevská 1531/15, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

oboru

přípravě

práce

lékařství

lékařské

mikrobiologie

místo

komunikativnost nabízíme

smlouva

dobu