PopisMísto pracoviště:
- Pekárna Zelená Louka, Hlavní 71, Herink

Prvotní kontakt:
- tel.: 477 070 025

Upřesňující údaje:
- Náplň práce:
- ostraha objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů - pochůzková činnost - zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz
Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a flexibilitu - certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- pouze pro OZP ( vymezená chráněná pracovní místa) Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování - zázemí stabilní firmy - odměny pro vynikající pracovníky - možnost získání certifikátu strážný č. 68
- možnost i kratšího úvazku
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěOKO 69, s.r.o. - Herink, Hlavní 71, Herink, 251 01 Říčany u Prahy Mzda minimálně94 Kč Nastoupit od2019-01-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-16T03:41:35

Společnost

OKO 69, s.r.o.
  • OKO 69, s.r.o.
  • Kontakt : Marie Machleidtová
  • Telefon : +420 477 070 025
  • Adresa : OKO 69, s.r.o. - Herink, Hlavní 71, Herink, 251 01 Říčany u Prahy

Klíčová slova

možnost

strážný

pracovní

místo

určitou

č68008e

výhodou

podmínkou

ozp

vymezená