PopisMísto pracoviště:
- Revoluční 1412, Šestajovice

Prvotní kontakt:
- kariera@hecht.cz
- telefonicky

Upřesňující informace:
Pracoviště je na prodejně HECHT v Šestajovicích. Po zaškolení je pracovní doba 8-20h v krátkém (ST,ČT) a dlouhém (PO,ÚT,PÁ,SO,NE) týdnu.

Náplň práce:
- Vstřícný a proaktivní přístup k zákazníkovi
- Manipulace se zbožím na prodejně i v zázemí
- Výdej zboží na objednávku
- Prodej s ohledem na dosažení plánovaných cílů
- Pokladní operace s hotovostí a platebními kartami
- Účast na interních školení o produktových novinkách a technikách prodeje

Požadavky:
- Ukončené SOU nebo SŠ
- Oceníme praxi z oblasti prodeje
- Znalost nebo zájem o zahradní a dílenskou techniku
- Manuální a technickou zručnost
- Základní uživatelskou znalost práce s PC
- Příjemné vystupování

Zaměstnanecké výhody:
- prémie
- stravenky
- slevy na sortiment Hecht
- zdravotní volno
- dovolená navíc
- interní vzdělávací systém Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěHECHT MOTORS s.r.o. - Šestajovice., Revoluční 1412, 250 92 Šestajovice Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

HECHT MOTORS s.r.o.
  • HECHT MOTORS s.r.o.
  • Kontakt : Evelina Matkovčíková
  • Telefon : +420 778 795 846
  • Adresa : HECHT MOTORS s.r.o. - Šestajovice., Revoluční 1412, 250 92 Šestajovice

Klíčová slova

prodejně

znalost

místo

praxi

techniku

dílenskou

zahradní

zájem

prodeje

oblasti