PopisMísto výkonu práce:
Teplická 358, 405 02 Děčín

Požadavky:
příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
potravinářský průkaz
základní znalost práce na PC

Nabízíme:
Nabízíme dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv,
Nástup možný ihned.

Náplň práce:
příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny

Kontaktní osoba:
Kamil Hořínek, tel.: 731 640 746, e-mail: horinek@musp.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZEMAN maso - uzeniny, a.s. - Děčín, Teplická 358, Děčín IX-Bynov, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • Kontakt : Kamil Hořínek
  • Telefon : +420 731 640 746
  • Adresa : ZEMAN maso - uzeniny, a.s. - Děčín, Teplická 358, Děčín IX-Bynov, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

zboží

místo

prodej

přátelský

kolektiv nástup

možný

ihnednáplň

práce příprava

prodeji

nabídka