PopisStrukturovaný životopis zasílejte na e-mail synacova@obzor-plzen.cz, event. na adresu Obzor, výrobní družstvo, Plzeň, personální oddělení, Hřbitovní 19, 312 55 Plzeň

Požadujeme:
SOU/SŠ technického zaměření, zkušenosti v oblasti údržby, seřizování výrobních linek, praxe v automotiv, nebo výrobní společnosti, výhodou flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nástup možný ihned
Mzda dle praxe a zkušeností

Náplň práce:
Seřizování strojů a výrobních linek, výměna nástrojů, preventivní prohlídky linek a strojů, nastavení parametrů lisů, úprava strojů, identifikace a analýza závad, vedení záznamů o údržbě…..

Nabízíme:
perspektivní zaměstnání v prosperující stabilní společnosti, stravenky 100,- Kč po zkuš.době, pravidelné profesní školení, zaměstnanecké benefity, možnost karierního postupu

HPP doba určitá 1 rok s prodloužením na neurčito.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHřbitovní 1326/19, Doubravka, 312 00 Plzeň 12 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T01:57:32

Společnost

OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
  • OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
  • Kontakt : Ludmila Synáčová
  • Adresa : Hřbitovní 1326/19, Doubravka, 312 00 Plzeň 12

Klíčová slova

strojů

linek

praxe

společnosti

výrobní

analýza

vedení

závad

lisůúprava

identifikace