PopisPožadavky: VŠ, případně SŠ vzdělání s maturitou, technický obor,
splnění podmínek zdravotní způsobilosti daných nařízením vlády č. 352/2003 Sb., o posuzování zdravotní způsobilosti zaměstnanců jednotek hasičských záchranných sborů podniku a členů jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí nebo podniků,
odborná způsobilost pro výkon práce (stupeň taktické řízení), další odborné způsobilosti výhodou,
min. 2 roky praxe v jakékoliv kategorii jednotky požární ochrany,
organizační a řídící schopnosti,
uživatelská znalost Microsoft Office,
řidičský průkaz sk. "B" (sk. "C" výhodou),
časová flexibilita,
bezúhonnost.
Klíčová náplň práce:
komplexně organizuje, řídí a zodpovídá za činnosti jednotky, její materiální vybavení, výcvik členů a dodržování zásad BOZP na pracovišti,
provádí hasební a záchranné práce při zdolávání požáru, záchraně osob, živelních a jiných mimořádných pohromách.
Předpokládaný nástup: květen 2019, případně dle dohody; pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou 1 rok s perspektivou prodloužení na neurčito.
K přihlášce přiložte:
strukturovaný životopis (přehled dosavadních zaměstnání, odborných znalostí a dovedností) a
kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Místo, způsob a lhůta podání přihlášky, jejíž povinný formulář je zveřejněn na úřední desce v odkazu Výběrová řízení - volná pracovní místa":
- poštou na adresu: statutární město Zlín, oddělení personální a vzdělávání, náměstí Míru 12, 760 01 Zlín; podací razítko nejpozději s datem 30.01.2019 (obálka musí být označena "NEOTEVÍRAT - výběrové řízení, velitel JSDH SMZ" a uvedeno jméno a adresa uchazeče), nebo
- osobně do podatelny Magistrátu města Zlína, budova radnice, náměstí Míru 12, Zlín (obálka musí být označena "NEOTEVÍRAT - výběrové řízení, velitel JSDH SMZ" a uvedeno jméno a adresa uchazeče), nejpozději do 31.01.2019 do 14:00 hod.
Také na https://www.zlin.eu/ostatni-profese-cl-1753.html
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba Pracovištěnáměstí Míru 12, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně19110 Kč Mzda maximálně28750 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

Statutární město Zlín
  • Statutární město Zlín
  • Kontakt : Ing. Václav Kostelník CSc.
  • Telefon : +420 577 630 670
  • Adresa : náměstí Míru 12, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

řízení

zlín

způsobilosti

neotevírat

jednotky

míru

nejpozději

obálka

práce

označena