PopisPožadujeme:
trestní bezúhonnost
spolehlivost

Nabízíme:
nástup možný ihned
turnusové služby
vhodné i pro absolventy
mzdu sanitáře se službami a příplatkem za směnnost až 29 000 Kč měsíčně
zaměstnanecké benefity až do výše 14.000,- Kč ročně:
5 týdnů dovolené
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
benefitní poukázky
čtvrtletní odměny
HPP, možnost zkráceného úvazku, DPP, DPČ
stabilizační odměnu 10.000,- Kč s podmínkou setrvání v pracovním poměru minimálně 18 měsíců, vyplácenou po zkušební době

Náplň práce: sanitář provádí pomocné a obslužné činnosti nutné pro poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, léčebné a diagnostické péče (např. doprovod pacientů na vyšetření, podávání stravy pacientům, asistence sestrám a lékařům, péče o lůžko a prádlo pacienta, základní ošetření pacientů, manipulace s biologickým materiálem, ...) - pozor, nejedná se o řidiče "sanitního" vozu! Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěPurkyňova 446, 547 01 Náchod 1 Mzda minimálně14020 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

Oblastní nemocnice Náchod a.s.
  • Oblastní nemocnice Náchod a.s.
  • Kontakt : Eva Jará
  • Telefon : +420 491 601 394,728 215 931
  • Adresa : Purkyňova 446, 547 01 Náchod 1

Klíčová slova

péče

pacientů

požadujeme trestní

doprovod

např

diagnostické

léčebné

preventivní

ošetřovatelské

podávání