PopisNáplň práce:
obsluha CNC frézky,
kontrola a výměna nástrojů,
kontrola a měření výrobků.
Požadujeme:
znalost čtení technické dokumentace,
znalost měření a práce s měřidly,
spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost,
základní orientace v technologických postupech obrábění výhodou,
praxe v oboru není podmínkou.
Nabízíme:
osobní přístup a zázemí rodinné firmy s tradicí,
dobré pracovní a platové podmínky, příspěvek na dopravu, příspěvek 5 000 Kč na dovolenou, příspěvek 1 500 Kč/měs. za splněný prac. fond, letní/vánoční odměny, odměnu za odpracované roky,
příspěvek na stravování 45 Kč,
práce s nejnovějšími technologiemi,
práce ve dvousměnném provozu, volné víkendy,
HPP se smlouvou na dobu neurčitou,
zaškolení.
Nástup možný ihned. Místo výkonu práce Liberec.
Zaslat životopis e-mailem nebo se předem hlásit telefonicky. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOstašovská 586/33, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

VANTOS s.r.o.
  • VANTOS s.r.o.
  • Kontakt : Jaromír Nykl
  • Telefon : +420 777 195 304
  • Adresa : Ostašovská 586/33, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

měření

příspěvek

práce

provozu

prac

fond

letnívánoční

odměny

odměnu

odpracované