PopisLOGISTA/-TKA
- PP na dobu neurčitou, nástup 15.2.2019
- Náplň práce: zpracování protokolů z montáží kuchyňských linek, plánování a organizace demontáží, zpracování reklamací, spolupráce se skladem, truhlárnou a dodavateli
- Požadujeme: samostatnost a zodpovědnost
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu kontaktujte: Stříteská Simona, tel.: 734 362 846 (volat 8 - 15 hod.), e-mail: oresi.logistik@seznam.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPavel Šimek kuchyně ORESI, Kovová 962, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

Pavel Šimek
  • Pavel Šimek
  • Kontakt : Simona Stříteská
  • Telefon : +420 734 362 846
  • Adresa : Pavel Šimek kuchyně ORESI, Kovová 962, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

zpracování

logistatka

případě

samostatnost

zodpovědnost

nabízíme

příspěvek

stravování

kontaktujte

zájmu