PopisHledáme asistenta a přípraváře staveb pro malou stavební firmu v Českých Budějovicích.
Náplň práce: poptávky a objednávky materiálů, vyhodnocení nejvýhodnější nabídky, kontrola výkazů výměr, případné doplnění chybějících položek, komunikace se zákazníkem, koordinace závozů materiálů na stavby apod.
Požadujeme: důslednost, systematičnost, schopnost a ochota učit se novým věcem, logické myšlení, organizační schopnost, pečlivost, spolehlivost, perfektní znalost výkresové dokumentace a stavebních materiálů, dobrá znalost práce v MS Office, práce s chytrým telefonem
Nabízíme: firemní telefon, PC, práci v rodinném kolektivu a z toho plynoucí firemní benefity (např. možnost práce z domova apod.), individuální přístup, po zapracování a samostatné práci adekvátní růst platu. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPod Stařečkem 413, Nové Homole, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

Stavitelství Stehlík s.r.o.
  • Stavitelství Stehlík s.r.o.
  • Kontakt : Petr Stehlík
  • Telefon : +420 720 200 690
  • Adresa : Pod Stařečkem 413, Nové Homole, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

materiálů

znalost

práci

firemní

schopnost

spolehlivost

perfektní

výkresové

pečlivost