PopisPracovní náplň
• Zpracovává dokumentaci požární ochrany
• Provádí školení o požární ochraně a zajišťuje obornou přípravu preventivních požárních hlídek
• Účastní se kontrol ze strany orgánu státní správy, který vykonává státní požární dozor, zajišťuje přípravu na tyto kontroly
• Vyjadřuje se k projektové dokumentaci (PBŘ), spolupracuje při její zpracování a účastní se kolaudací
• Aktivně spolupracuje s provozy při zajišťování požární ochrany

Požadujeme
• SŠ vzdělání s maturitou
• Odborná způsobilost dle § 11 zákona o PO – OZO v PO
• Podvědomí požární ochraně – znalost zákona č. 133/1985 Sb., vyhlášek č. 246/2001 Sb. a 23/2008 Sb.
• Orientaci v projektové dokumentaci (PBŘ) a v souvisejících normách, především v ČSN 73 0802, ČSN 73 0804, ČSN 65 0201 apod.
• Praxe na obdobné pozici výhodou
• Pokročilá uživatelská znalost MS Office
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme
příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSemtín 103, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T12:00:03

Společnost

Synthesia, a.s.
  • Synthesia, a.s.
  • Kontakt : Lucie Bulušková
  • Telefon : +420 466 824 354
  • Adresa : Semtín 103, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

požární

čsn

dokumentaci

projektové

přípravu

zákona

účastní

znalost

benefity

zajišťuje