PopisKontakt:
- e-mailem : hodny@musp.cz
- telefonicky : 730 185 563, p. Hodný Václav

Požadavky:
- min. vzdělání: vyučen/a
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, příjemné vystupování
- zkušenosti s vedením kolektivu výhodou

Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení,
nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možny ihned

Náplň práce:
- příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 70,- Kč
- bonusy
- volné neděle
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZEMAN maso - uzeniny, a.s.-001, Chebská 897/30, 357 51 Kynšperk nad Ohří Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • Kontakt : Václav Hodný
  • Telefon : +420 730 185 563
  • Adresa : ZEMAN maso - uzeniny, a.s.-001, Chebská 897/30, 357 51 Kynšperk nad Ohří

Klíčová slova

vedením

zboží

kontakt

prodeji

zaučíme

přátelský

kolektiv

nástup

možny