PopisPožadavky:
Komunikativnost, pečlivost, ochotu, trpělivost, odolnost vůči stresu, bezúhonnost.

Náplň práce: přímá práce s klienty pobytové sociální služby - seniory, dokumentace poskytovaných služeb

Zaměstnanecké výhody: Hlavní pracovní poměr, zázemí velké organizace, smysluplná práce, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování, příspěvky na obědy a penzijní připojištění, zvýhodněný firemní mobilní tarif

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMyslibořice 1, 675 60 Myslibořice Mzda minimálně25640 Kč Mzda maximálně31420 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích
  • Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích
  • Kontakt : Jiřina Foltýnová
  • Telefon : +420 568 834 943Po-Páod7,00do15,00hod.
  • E-mail : zdravotnik@domovmysliborice.cz
  • Adresa : Myslibořice 1, 675 60 Myslibořice

Klíčová slova

práce

požadavky komunikativnost

možnost

zázemí

velké

organizace

smysluplná

týdnů

dovolené

příspěvky