Popismísto výkonu práce: Rozvojová č.p. 269, 165 00 Praha 6
kontakt: Dušková Stanislava, tel.: 233087293, e-mail: duskova@gli.cas.cz

Náplň práce: podatelna, evidence majetku, sklad kancelářských potřeb a pracovních pomůcek (nákup, výdej), zápis dat do informačního systému.
Požadujeme: základní znalost MS Office, Outlook, samostatnost a pečlivost, komunikativnost.
Bližší informace o organizaci na https://www.gli.cas.cz/cs

5 týdnů dovolené + 5 dnů ředitelského volna, stravenky, závodní jídelna v budově, příjemné pracovní prostředí.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGeologický ústav AV ČR, v.v.i. - 001, Rozvojová 269, Lysolaje, 165 00 Praha 620 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-24T04:18:58

Společnost

Geologický ústav AV ČR, v.v.i.
  • Geologický ústav AV ČR, v.v.i.
  • Kontakt : Stanislava Dušková
  • Telefon : +420 233 087 293
  • Adresa : Geologický ústav AV ČR, v.v.i. - 001, Rozvojová 269, Lysolaje, 165 00 Praha 620

Klíčová slova

práce

místo

týdnů

office

outlook

samostatnost

pečlivost

komunikativnost bližší

informace

organizaci