PopisASISTENT/-KA PEDAGOGA
- PP do června 2020 s možností prodloužení, nástup možný v lednu 2019
- Náplň práce: Pomáhat žákovi při: výchovně vzdělávacím procesu dle pokynů učitele, rozvoji grafomotoriky, rozvoji smyslového vnímání, pozornosti, koordinace, doprovodu a přesunu po škole a při mimoškolních akcích, adaptaci na školní prostředí, komunikaci se spolužáky, vytváření pracovních návyků, vytváření základních hygienických návyků a jejich nácviku (osobní hygiena, použití WC), sebeobsluze, vede ho k samostatnosti (oblékání a svlékání, používání speciálních pomůcek), nácviku a upevňování motorických, psychických a sociálních dovedností (přesuny na invalidní vozík, RHB kočárek, podávání jídla a pití, krmení, pohyb ve vnitřním i vnějším prostoru), doprovodu na zájmové a volnočasové aktivity, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, při pobytu ve školní družině
- Požadujeme: odpovídající vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga, profesionální a kladný přístup k dětem, orientaci v problematice, schopnost týmové práce, spolehlivost, jedná se o fyzicky náročnou práci
- Nabízíme: stabilitu zaběhlé organizace, odpovídající finanční ohodnocení, prostor pro další rozvoj a vzdělávání, dovolená navíc
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- Životopisy zasílejte na e-mail: personalistai@prointepo.org Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHrubínova 1458/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-25T04:54:29

PROINTEPO - Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o.
  • PROINTEPO - Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Šťepová
  • Adresa : Hrubínova 1458/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

vytváření

návyků

doprovodu

nácviku

práce

odpovídající

rozvoji

školní

asistentka

družině