PopisŽivotopis prosíme zaslat na e-mail: kutzendorferova@hsfsystem.cz, tel. pan Forejt - 603 589 32
Místo výkonu práce: Plzeň + služební cesty po stavbách
Náplň práce:
- řešení projektů
- kontrola cenových nabídek
- výběrové řízení subdodavatelů
Požadavky: vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, cestovní náhrady
- po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění
- po roce zaměstnání 5 týdnů dovolené
- firemní telefon
- firemní auto i soukromému použití
Nástup možný ihned. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHSF System a.s., Plzeň [626], Průmyslová 554/4, 30100 Plzeň 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

HSF System a.s.
  • HSF System a.s.
  • Kontakt : Petra Kutzendörferová
  • Telefon : p.Forejt+420 603 589 321
  • Adresa : HSF System a.s., Plzeň [626], Průmyslová 554/4, 30100 Plzeň 1

Klíčová slova

firemní

roce

zaměstnání

životopis

příspěvek

elektro

b zaměstnanecké

výhody

stravenky

cestovní