PopisFYZIOTERAPEUT/-KA
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: provádí individuální LTV na neurofyziologickém podkladě (např. Vojtova reflexní lokomoce, Bobath koncept pro děti, a další), spolupracuje s rodiči, zacvičuje je a podporuje je v domácí rehabilitační aktivitě, včas je informuje o nastalých změnách v terapii, poradensky se podílí na výběru kompenzačních pomůcek, spolupracuje s dalšími pracovníky a odborníky v organizaci, spolupracuje se specializovanými firmami na kompenzační a reedukační pomůcky, vypracovává individuální cíle klientů ve spolupráci s dalšími odborníky, vede zdravotnickou dokumentaci
- Požadujeme: profesionální a kladný přístup k dětem, vysokoškolské vzdělání nebo VOŠ v oboru, orientaci v problematice , schopnost týmové práce, spolehlivost, praxe v oboru výhodou
- Nabízíme: stabilitu zaběhlé organizace, práci na HPP, odpovídající finanční ohodnocení, dovolená navíc, prostor pro další osobní rozvoj a vzdělávání
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu personalista@prointepo.org
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHrubínova 1458/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-01-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-25T04:54:29

Společnost

PROINTEPO - komplexní rehabilitace s.r.o.
  • PROINTEPO - komplexní rehabilitace s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Štěpová
  • Adresa : Hrubínova 1458/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

spolupracuje

individuální

odborníky

oboru

dalšími

práce

dětem

schopnost

problematice

orientaci