PopisKont. tel. 608 325 387 po - pá 8- 16 hod.

Náplň práce:
- zpracování objednávek
- fakturace a vyskladnění zboží,
- kontrola skladových zásob
- koordinace závozů s řidiči,
- správa závozové knihy, mapy a kontaktů,
- obvolávání pravidelných klientů.
Požadujeme:
- administrativní zdatnost,
- orientace v oboru gastronomie nebo cukrařiny,
- znalost italštiny vítána,
- zkušenosti se skladovým hospodářstvím,
- příjemné vystupování,
- výborné komunikační schopnosti v českém jazyce (písemné i ústní),
- SŠ vzdělání,
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel).
Nabízíme:
- firemní benefity,
- možnost profesního růstu,
- školení v oboru gastronomie, účast na odborných kurzech českých i zahraničních lektorů,
- zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- příjemné pracovní prostředí,
- možnost nástupu ihned.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMONACO int. s.r.o. - areál AEROTAXI, Mladoboleslavská 902, Kbely, 197 00 Praha 97 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-01-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-25T04:54:29

Společnost

MONACO int. s.r.o.
  • MONACO int. s.r.o.
  • Kontakt : Alena Lachmanová
  • Telefon : +420 608 325 387
  • Adresa : MONACO int. s.r.o. - areál AEROTAXI, Mladoboleslavská 902, Kbely, 197 00 Praha 97

Klíčová slova

znalost

možnost

příjemné

oboru

gastronomie

word

benefity

firemní

excel nabízíme

kont