PopisVHODNÉ PRO OZP s max. 2. st., OZP s invaliditou 3. st.

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem. V případě zájmu o pracovní pozici, zašlete životopis.

Náplň práce:
- řízení kolektivu, vedení pracovní agendy
- péče o chod svěřeného objektu
- vedení, motivace a školení pracovníků

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- komunikativnost, uživatelská znalost PC
- trestní bezúhonnost
- praxe ve vedoucích pozicích u bezpečnostních či ozbrojených složek vítána
- organizační, vyjednávací a řídící schopnosti, zkušenosti s řízením týmu osob
Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci
- zázemí a stabilitu velké společnosti
- nástup možný dle dohody

HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCENTR GROUP-ELMONT s.r.o., Ostrava, Ostrava Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-25T04:54:29

Společnost

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.
  • CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.
  • Kontakt : Dana Mahrová
  • Telefon : +420 737 251 669
  • Adresa : CENTR GROUP-ELMONT s.r.o., Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

ozp

vedení

pracovní

vedoucích

pozicích

bezpečnostních

ozbrojených

složek

vítána

organizační